Nabídka pro Vás

Fotografování v exteriéru nebo interiéru

1-1,5 hodiny pohodového a usměvavého fotografování, ze kterého obdržíte 15 upravených fotografií vytištěných (*) ve formátu 10x15 cm a zároveň v elektronické podobě v plném rozlišení. Samozřejmě krásně a originálně zabalených.

Pro koho? Pro všechny, kteří chtějí mít své vzpomínky zachycené na fotografiích. Pro jednotlivce, páry nebo menší skupinky. Pro rodiny s dětmi, protože ty vyrostou dřív než se nadějete. Pro majitele pejsků a dalších čtyřnohých parťáků, kteří chtějí mít jedinečnost svých mazlíčků zachycenou na fotkách.

Za kolik? 1 900 Kč

 

Reportáže a SVATEBNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

Fotografování příběhů a reportáží z více nebo méně formálních událostí. Například konferencí, oslav, workshopů a dalších akcí. Zachycení Vašeho svatebního dne.

Za kolik? Cena se odvíjí od doby fotografování a počtu dodaných fotografií. Pro bližší informací mě kontaktujte na mailu barbora@ubaruphotography.com.

Dělej, co miluješ. Miluj, co děláš.

Pro koho? Speciální nabídka pro ty, kteří žijí svým povoláním nebo koníčkem a rádi by měli kvalitní fotografickou prezentaci ať už pro osobní účely, digitální nebo tištěné materiály, prezentaci své firmy nebo týmu apod. Pokud máte o fotografování zájem nebo byste se rádi dozvěděli více, napište mi na email barbora@ubaruphotography.com.

 

(*) Proč jsou tištěné fotky součástí základního balíčku? Představte si, že držíte svoje fotky v ruce, můžete si jimi listovat, rovnat je, přerovnávat, skládat, uvařit si šálek kávy a prohlížet si je společně s Vašimi blízkými. A pak si je dát do rámečku, pověsit na zeď nebo uložit na místo, kde na Vás počkají než si je budete chtít zase prohlédnout. Tak proto :)

PS: Chcete - li udělat radost někomu blízkému, věnujte mu dárkovou poukázku na focení. Vybírat můžete ze dvou variant ;)

2.png
1.png